Pagalba


Pristatymas

Ar siunčiate prekes į užsienį ir kiek man tai kainuos?
Ne. Užsakymai siunčiami tik Lietuvos teritorijoje.

Ar drabužių dydžiai yra tikslūs?
Dauguma drabužių yra skirtingų gamintojų, kiekvienas gamintojas gamina drabužius skirtingai, ir dydį pateikia skirtingą (būna sumažintas, būna padidintas). Dėl tikslaus drabužio dydžio prašome kreiptis el. paštu info@dijara.lt ir pateiksime tikslius drabužio išmatavimus.

Užsakymai

Ar galiu atšaukti savo užsakymą?
Taip. Užsakymą galite atšaukti susisiekę el. paštu info@dijara.lt. Nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio.

Kaip greitai gausiu prekę?
Visas prekes esančias „Dijara.lt“ elektroninėje parduotuvėje turime sandėlyje, todėl prekės išsiunčiamos tą pačią arba kitą dieną ir Jums pristatoma per 2-4 darbo dienas registruota siunta per AB Lietuvos paštas.

Kiti klausimai

Kur galiu kreiptis, jeigu kilo neaiškumų?
Jeigu iškilo klausimų dėl konkrečios prekės, jos užsakymo, apmokėjimo, ar norite sužinoti tikslų pristatymo terminą ar drabužio dydį, nedvejodami rašykite el. paštu info@dijara.lt ir būtinai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Ar mano pateikti duomenys yra saugūs?
Mes tvarkome Jūsų duomenis vadovaudamiesi asmens duomenų apsaugos įstatymu ir garantuojame, kad Jūsų pateikti duomenys išliks saugūs ir nebus perduoti tretiems asmenims. Taip pat esame įdiegę SSL sertifikatą, kuris yra duomenų saugumo garantas.

Kurio dydžio drabužis man tinka?
Prie kiekvieno drabužio yra pateiktas jo dydis. Tikslius drabužių išmatavimus galite sužinoti susisiekę  su mumis el. paštu: info@dijara.lt ir mes su malonumu Jums padėsime.